Molten Beach Master

Zelená/žlutá/bílá
FIVB
Velikost

• , zakoupeno v LEMAN SPORT

Jeden z nejlepších míčů na beachvolejbal. Jak pro začínající hráče, tak pro výkonnostní. Míč drží vynikající dráhu letu a má velkou životnost oproti jiným míčům.

• , zakoupeno v BUCLA

• Pěkně sedne do ruky, příjemný povrch, dobré barvy - je krásně vidět.

Po prvotním lehkém nafouknutí, aby se srovnal a po dalším dofouknutí na tlak v doporučeném rozsahu (v mém případě cca.20 kPa), je míč pořád lehce šišatý. Uvidím, jestli se časem srovná - zatím odehráno jen 2,5 h.

Váhal jsem mezi tímto míčem a Mikasou VLS300, nakonec jsem po výborné zkušenosti s halovým míčem V5M4500 zvolil Molten. Doufám, že budu spokojený :)

• -výborný míč
    • -hodně odpouští chyby, takže i méně zkušení si zahrají
    • -velmi příjemný do ruky, krásně při servisu plachtí, rány např. z příjmu nebolí, v prstech neklouže
    • -i po několika letech (na Vánoce jsem si koupil 2. míč) je stále hratelný, jen trošku klouže, což si ale člověk uvědomí až při přímém srovnání s novým míčem. Hrát budeme s oběma.
    • nic mě nenapadá
    • někomu může vadit, že je o kousek větší a subjektivně o něco těžší než třeba Mikasa či Gala, ale pro mě je to spíše výhoda.

nejlepší míč na beach volejbal jaký jsem kdy měl

Barva
Zelená/žlutá/bílá
FIVB
Velikost

Molten Beach Master je určen na soutěžní i rekreační plážový volejbal. Molten Beach Master – ručně šitý míč pro beachvolejbalové profesionály nejkvalitnější model mezi beachvolejbalovými míči japonské firmy Molten homologován FIVB míč Molten Beach Master je určen pro vrcholový a výkonnostní sport Vydrží s Vámi hrát až 5 sezón Molten Beach Master je vrcholem řady míčů Molten určených pro beachvolejbalové hráče. Je ručně ušit ze syntetické kůže se speciální voděodolnou povrchovou úpravou. Velikostí i hmotností Molten Beach Master splňuje všechny předepsané technické parametry FIVB. Beachvolejbalový míč Molten Beach Master má velmi dobrou životnost. Při každodenním intenzivním používání vydrží jednu až dvě sezony, při běžném hraní až 4–5 sezon. Exkluzivně: hodnocení Michaely Vorlové, vicemistryně ČR do 23 let a trenérky Beachklubu Praha-Pankrác Na Molten Beach Master se lze spolehnout ve výdrži i ve vlastnostech Molten Beach Master mi letovými vlastnostmi připomíná Mikasu VLS 200 a při přechodu mezi těmito dvěma balóny není sebemenší problém. Míč výborně sedne do ruky a dobře se s ním přihrává, jak prsty, tak bagrem. Na úspěšnou Mikasu VLS 200 sice navazuje nový typ beachvolejbalových míčů, Mikasa VLS300, se kterým je ale velmi složité přijímat, protože si míč „občas dělá, co chce“. To u Moltenu Beach Master není a dá se plně spolehnout na předpokládanou dráhu letu. Při srovnání s Galou Smash plus musím podotknout, že déle vydrží, je dobře šitý, nepraská ve švech a barva zůstává stejná i po delší době hraní. Co se barevnosti týče, je dobře barevně sladěný a je krásně vidět jak v létě venku, tak v zimě v hale. Nevýhodou je, když v létě prší a Molten Beach Master nasákne vodu, balóny jsou pak mnohem těžší než ostatní typy balonů od jiných značek. Každý beachvolejbalový míč samozřejmě má při dešti svoje chyby – například Gala Smash plus více klouže a Mikasa VLS 200 zase více bolí a štípe. Raději doporučuji se při dešti schovat i s balóny a počkat, až to přejde… :-) Jako trenérka i hráčka používám tyto míče již 4. zimní sezónu, protože to jsou oficiální balóny zimní beach ligy v Praze na Pankráci, a tak s nimi hráči chtějí i musí trénovat. Balón je určen nejen pro závodní hráče, ale v oblibě ho má i celá řada rekreačních hráčů. Doporučení Michaely Vorlové: Beachvolejbalový míč Molten Beach Master není sice nejlevnější na trhu, ale z vlastní zkušenosti vím, že cena odpovídá kvalitě a životnosti, proto bych tento balón všem hráčům a milovníkům beachvolejbalu ráda doporučila. Ean: 4905741962142

• , zakoupeno v BUCLA

• Pěkně sedne do ruky, příjemný povrch, dobré barvy - je krásně vidět.

• -výborný míč

super mic

• , zakoupeno v KOLO a SPORT

• Super materiál
    • Žádné jsem nenašel.

Tento míč doporučuji všem hráčům beach volejbalu. :-)

• , zakoupeno v Slevy pro Sport

• S míčem jsem spokojen.

Dobrá cena za kvalitní míč.

• , zakoupeno v LEMAN SPORT

Podle mě super balon, se kterým zkoušejí hrát i moji kluci 7 a 9 let a není na ně těžkej a baví je to s ním.

• , zakoupeno v Bajkshop

• super míč na beach volejbal

Obchod proběhl hladce. Míč dorazil v pořádku a velmi rychle. Vřele doporučuji Bajkshop ostatním zákazníkům :-)

• kvalita

Kvalitní míč za dobrou cenu.