Mikasa VLS300

• kulatost
  • , zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• Kvalitni material
    • Dobra viditelnost

Zatim jsme hrali pouze a jen vyhradne s Gala balony, ale rekli jsme si ze musime zkusit take konkurenci, abychom byli pripraveni na ruzne turnaje. Po nafouknuti mi Mikasa prijde o trosku mensi nez Gala, take povrch se mi jevil takovy plasticky, ale pak jsme ho vyali do hry a hrali 3 hodiny v kuse. Nikdo to nechtel menit, holky si nestezovaly, balon lital tam kde mel. Spokojenost

• , zakoupeno v Swimaholic.cz

• Dobře plachtí, skvělá viditelnost.

Barva
vícebarevné
280 g
FIVB
Velikost

Lehký beachvolejbalový míč z vysoce kvalitní syntetické kůže a minimem švů.

Beachvolejbalový míč Mikasa VLS300 je oficiální míč všech zápasů FIVB včetně Olympijských her s ikonickou 10-panelovou technologii, která má větší panely s minimálním počtem švů. Díky nižšímu odrazovému efektu se prodlužuje hráčův kontakt s míčem a zajišťuje tak mnohem přesnější hru. Model VLS300 drží pohromadě speciální technologie TwinSTLock kombinující strojní a vázaný šev, čímž brání jakémukoliv uvolnění.

Vysoce kvalitní syntetická kůže Soft Composite Cover s povrchovou úpravou efektivně odpuzuje vlhkost, pot i teplo, proto je míč měkký a zároveň odolný. Kontrastní barevné provedení zaručuje perfektní viditelnost míče jak pro hráče, tak pro diváky. Skvěle vám poslouží při všech beachvolejbalových trénincích i zápasech!

Technický popis:

• beachvolejbalový míč 10 panelové konstrukce
  • měkký neklouzavý povrch z vysoce kvalitní syntetické kůže Soft Composite Cover
  • pevnější šití TwinSTLOCK patentované firmou MIKASA
  • 100% voděodolný
  • dokonale kulatý tvar
  • nízký odrazový efekt
  • kontrastní barvy pro maximální viditelnost míče
  • velikost: 5
  • hmotnost: 260 - 280 g
  • obvod: 66 - 68 cm
  • poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu

• kulatost
  • , zakoupeno v Sportovniobchod.cz

• Kvalitni material
    • Dobra viditelnost

• , zakoupeno v Swimaholic.cz

• Dobře plachtí, skvělá viditelnost.

• kvalitní produkt
  • , zakoupeno v Sportega.cz

• vše perfektní
  • , zakoupeno v Swimaholic.cz

• - povrch balónu neklouže, dobře sedí do ruky
    • - kvalitní šití a povrch = dobrá životnost míče
    • - měkký odraz od rukou a při smeči přitom dostatečně rychlý
    • - solidně drží směr

Na beach asi nejlepší míč, nikdy jsem nehrál lepším.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skvěle s ním plachtí servis:)

používáme pravidelně několikátou sezónu

• , zakoupeno v Svět-trampolín

• super

spokojená manželka

• , zakoupeno v Sportega.cz

rychly mic, neodpousti chyby, perfektni

• , zakoupeno v BUCLA

maximálně splňuje očekávání, hraje se s ním báječně